Jdi na obsah Jdi na menu
 


V RED ZONE vystoupí Seb Fontaine!

8. 6. 2007

Taneční stan RED ZONE už několik let neodmyslitelně patří na nejlepší české festivaly elektronické hudby. Na letošní Cosmic Trip díky tomuto originálnímu projektu přijede DJská legenda z Velké Británie Seb Fontaine a ostrovní čerstvá krev Mistress De Funk! Sestavu doplní velezkušení zástupci domácího DJingu – Loutka, Tráva a Kaisersoze. Zveřejnění programu RED ZONE je zároveň oznámením finálního seznamu účinkujících na Cosmic Trip Open Air 2007, který proběhne 21. 7. v Roudnici nad Labem.

Seb Fontain je v Česku provařený jako málo kdo. Především díky legendě, že už jeho matka byla před třiceti lety DJkou v klubech na Ibize a on tak de facto vyrůstal se sluchátky na uších a rukou na gramofonech. To mu pochopitelně mělo pomoct do klubů jako Ministry of Sound a Cream. Skutečnost je ovšem taková, že Sebova matka byla jistou dobu DJkou, ale všeho, čeho její syn dosáhl, bylo jeho vlastní pílí.
Často vystupuje s Carlem Coxem, Timo Maasem nebo projektem Circulation. V poslední letech se Fontain z tech-house posunul na pomezí stylů trance, breakbeatu, progressive a hard house. I díky tomu se mu nedávno podařilo uspět ve Spojených státech, kde prodal přes sto tisíc kusů desek.

DJka Mistress De Funk je horký objev ostrovní elektro scény. Každý, kdo viděl její absolutní charismatickou show za gramofony, ví, že to ona je žhavou favoritkou tanečních akcí budoucnosti.

Do RED ZONE je vstup pouze od 18 let.

Zatím potvrzení umělci Cosmic Trip Open Air 2007:
Dave Clarke (UK)
Technasia (FR)
Freestylers - live (UK)
Mauro Picotto (IT)
Goldie (UK)
Seb Fontaine (UK)
Grooverider (UK)
Dave Angel (UK)
Mistress De Funk (UK)
Space DJs (UK)
Friction feat. MC SP (UK)
Eddie Amador (USA)
Skyline - live (CZ)
Koogi (CZ)
Ladida (CZ)
Tráva (CZ)
Loutka (CZ)
Kaisersoze (CZ)
Katcha (CZ)
IM Cyber (CZ)
Nitropank (CZ)
Studio 54 DJs (CZ)

Ceny vstupenek zakoupených v síti Ticketpro:
25. 5.–15. 6 za 590 Kč plus poplatky
16. 6.–20. 7. za 650 Kč plus poplatky
na místě 790 Kč do 22:00
890 Kč po 22:00
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář